CGE Evaluation 2021 Öne Çıkan Konular!

  • Yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı TÜBİTAK TEYDEP projesi kapsamında desteklenmeye hak kazandık.
  • Sürdürülebilir Şehirler ve Belediye Sürdürülebilirlik Değerlendirme ürünlerimizi uygulamaya aldık, UCLG MEWA Sultanbeyli Belediyesi ve İzmir Büyük Şehir Belediyesi VLR Raporlama Danışma Kurulunda yer aldık, sürdürülebilir şehirler ürünümüzü 36.000 vatandaş, 1.000’in üzerinde kurumsal paydaş ve yine 1.000’in üzerinde kurumsal vatandaş için uyguladık ve raporladık.
  • Sürdürülebilirlik alanında Kurumsal Sürdürülebilirlikle birlikte; Tedarik Zinciri Sürdürülebilirlik Endeksi, Sürdürülebilir Şehirler, Belediye Sürdürülebilirlik Değerlendirme, Proje Sürdürülebilirlik Değerlendirme, Yeşil Mutabakat Uyum Sürdürülebilirlik Değerlendirme ürünlerimiz uygulamaya alındı.
  • Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği TEDAR’a üye olduk, Sertifikasyon ve Akreditasyon İcra Kurulunda görev almaya başladık.
  • 5 Kasım 2021’de TEDAR ile ortaklaşa hayata geçirdiğimiz “Tedarikçi Sertifikasyon Programı”nın lansmanını yaptık (detay için tıklayınız).
  • 100’e yakın firmanın danışmanlığını; değerlendirmesini, denetimini ve raporlamasını yaptık (Örneğin: Aynes Gıda 2020 Sürdürülebilirlik Raporunu hazırladık ve yayınlandı).
  • CGE Web Evidence alt yapısı uygulamaya geçti. CGE Web Evidence modülünü geliştirirken web üzerinde herhangi bir konudaki anahtar kelimeler veya kelime grupları ile yapılan aramaların yapay zeka tarafından anlamlı bir biçimde değerlendirilmesini amaçladık. Bu amaçla öncelikle internet üzerinden birçok veri topladık. Daha sonra bu verileri kategorilere ayırmak için etiketleme aracı oluşturduk. Oluşturulan bu etiketleme aracı sayesinde uzmanlar tarafından duygu durumlarına göre kategorize edilen verileri yapay zeka modeli için eğitim veri setinde kullanmak üzere kaydettik. Güncellemeler yaparak, aracın uzmanlar tarafından yapay zeka modeli ile beraber kullanılmasını sağlama kısmı üzerinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.
  • TKYD &Taider “Gelecek Nesiller İşe Bakış Araştırması”nı CGE Evaluation “Kendi Anketini Oluştur” modülünü kullanarak yaptı ve sonuçların yorumlanmasını içeren değerlendirme raporları hazırlandı.

Giriş

Şifremi Hatırlat

Yeni Hesap Oluşturun

Change Language

Sizi Arayalım

Sizi
Arayalım