Yardım

1
Siteye kayıt olmadan anketlere erişebilir miyim?

Hayır. Öncelikle üye olmak gereklidir. İlk defa üye olunacaksa “Kaydol” butonu aracılığı ile üye olunur. Tüm gerekli alan bilgileri doldurulduktan sonra “Üye ol” butonu aracılığı ile üyelik işlemi tamamlanır.

Üyelik girişi, firma profili ve firma bilgilerinin tanımlanması

Üye ol butonu tıklandığı anda kullanıcı otomatik olarak siteye giriş sağlamış olur. Üyeliğini tamamlayan kullanıcı sağ üstte yer alan kullanıcı ismine tıkladığında açılan kullanıcı menüsünden “Profilim” sekmesini tıklayarak tüm firma bilgilerini eksiksiz olarak tamamlamak zorundadır. Tüm profil bilgileri girildikten sonra sayfanın en altında yer alan “Güncelle” butonu aracılığı ile tüm bilgiler kaydedilir.

Üyelik hesabına yeniden giriş nasıl sağlanır?

Daha önceden üye olan kullanıcılar “Oturum Aç” butonu aracılığı ile kullanıcı adı ve şifresini girerek siteye girişi gerçekleştirir.

Ürün satın alma işlemi nasıl yapılır?

En üst Menü alanında yer alan “Ürünlerimiz” sekmesi altında ana ürün kategorileri yer almaktadır. Bu kategorilerden ilgili alan seçilerek ürünlerin görüntülenmesi sağlanır. Kategori detay alanından seçilecek ürün için öncelikle “Ürüne Git” işlemi yapılır. Ürün satın almak için sepete eklenir. Başka bir ürün eklenmeyecekse “Alışverişi Tamamla”, ürün eklenecekse “Alışverişe Devam Et” sekmesi tıklanarak işleme devam edilir. “Alışverişi Tamamla” butonu tıklandığı anda karşımıza gelen ödeme ekranından ödeme yöntemi seçilerek ödeme işlemi tamamlanır. Ürünün başarı ile satın alındığına dair “Ödemeniz Başarıyla Alındı” uyarısı görüntülenecektir.

Ürün satınalma tamamlandığında ürünün kullanımı

Ürün satınalma tamamlandığında çıkan bildirim altında yer alan “Ürünlerime Git” butonu aracılığı ile Profil bilgilerinizin, ürünlerinizin, raporlarınızın, faturalarınızın ve kullanıcı yönetim panelinizin yer aldığı “Hesabım” alanı görüntülenmiş olacaktır. Buradan anket uygulanacak ürün belirlenir ve “Anketi Uygula” butonu tıklanır.

Giriş

Şifremi Hatırlat

Yeni Hesap Oluşturun

Change Language

Sizi Arayalım

Sizi
Arayalım