2020 (4)

FARK YARATAN KURUMSAL ŞİRKETLER MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ DÜZENLİ ÖLÇÜYOR
Günümüzde müşterileriyle yakın ilişki içerisinde olan kurumsal şirketler müşteri memnuniyetinin kurumun başarısı ve sürekliliği açısından ne kadar önemli olduğunun çok farkındalar. Zira müşteriler, ürünü ve hizmeti seçen olarak hiç olmadıkları kadar güçlüler...

KRİZLERE HAZIR MIYIZ? ÖLÇÜMLÜYOR MUYUZ, KRİZ YÖNETİMİNDE NE KADAR BAŞARILIYIZ?
İşletmelerin sürdürülebilirliği için etkin bir “Kriz Yönetimi” stratejilerine ve hazırlıklarına ihtiyaç duydukları aşikardır. Büyük krizler hazırlıksız şirketleri siler süpürür, bazen kriz sonrası şirketin sadece levhası kalır.

YÖNETİM KURULUNUN KURUMSAL PERFORMANSA ETKİSİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
İş dünyasındaki hızlı değişim ve rekabet yönetim kurullarının da daha çevik ve yüksek performanslı olmaya zorlamakta. Kuruluşlar her geçen gün daha fazla kuruma uzmanlığı ile rehberlik yapacak çevik yönetim kurullarına ihtiyaç duyuyor.

CAPITAL DERGİSİ - GOOD COMPANY EKİ (EKİM 2020) RÖPORTAJ
Dünyada kendi alanımızda eşsiz ve öncü dijital değerlendirme alt yapısı olarak, 5 yıl içinde dünyanın en fazla tercih edilen online değerlendirme merkezi olmayı hedeflemekteyiz. B. TÜLİN SEÇEN - CGE KURUMSAL YÖNETİM DEĞERLENDİRME VE YAZILIM HİZMETLERİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI

2021 (5)

CAPITAL DERGİSİ - SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK EKİ (ARALIK 2020) RÖPORTAJ
“Dünyada kendi alanımızda eşsiz ve öncü dijital değerlendirme alt yapısı olarak, 5 yıl içinde dünyanın en fazla tercih edilen online değerlendirme merkezi olmayı hedefliyoruz.”

SUYUMUZA SAHİP ÇIKALIM
GELECEĞİMİZİ KURTARMAK ELİMİZDE!

DÜNYA GAZETESİ (5 NİSAN 2021) RÖPORTAJ
CGE Evaluation 5 yılda dünya liderliğini hedefliyor.

İTO HABER (12 ŞUBAT 2021) RÖPORTAJ
Firmalara uzun ömürlü işletme mimarisi

TEDARİK ZİNCİRİ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNİN KURUMSAL GELİŞİM VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE ETKİSİ
Bir işletmenin pazarda markasını etkileyecek herhangi durumda, sorumlunun tedarik zincirindeki paydaşlarından herhangi birinin olduğunu söyleyerek, sorumluluktan kaçınması artık mümkün değil.

2022 (6)

AB Yeşil Mutabakatı ve İş Dünyasına Etkileri
Komisyonun 2030 yılına kadar sera gazı emisyonlarını en az %55 oranında azaltma önerisi, Avrupa'yı 2030 yılına kadar iklim nötr olma yolunda sorumlu bir yola sokarken, AB üyesi olmayan şirketlerin de bu kararlara uyum yükümlülükleri de artıyor! 2050 yılına kadar Avrupa, dünyanın ilk iklim nötr kıtası olmayı hedefliyor.

COP 26 Glaskow İklim Değişikliği Konferansı Toplantısı Temel Konuları
31 Ekim-13 Kasım 2021 tarihleri arasında 200’e yakın ülke lideri/ temsilcisi Glasgow İklim Değişikliği Konferansı’nda (COP26) buluştu.

Tedarik Zinciri Sürdürülebilirlik
Değer Zincirinin Tamamında Sürdürülebilirlik Konuları Yakın Geleceğin En Önemli Düzenlemelerinden Birisi Olacak, Ticarette Sürdürülebilirlik Alanında Dış Değerlendirme Yapan ve Aksiyon Alan Firmalar Öne Çıkacak.

2021 de CGE Gündemi
CGE Evaluation 2021 Öne Çıkan Konular!

Tedarik Zinciri Sürdürülebilirliğinde Bütüncül Değerlendirmenin Önemi
Tedarik zincirindeki potansiyel zorlukları ve riskleri yönetmek işletmelerin yaşam döngüsü içinde hayati önem taşımaktadır.

Karbon Ayak İzi Raporlamasında Teknolojinin Önemi
Bir şirketin tedarik zinciri, doğrudan operasyonlardan ortalama olarak 11,4 kat daha fazla emisyon üretiyor; ancak, çok az şirket, etkilerini bu kadar kapsamlı bir düzeyde değerlendiriyor.

2023 (1)

KİMYA SEKTÖRÜNDE KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE REKABET
Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları, küresel zorlukları ele almak ve sürdürülebilir kalkınmayı teşvik etmek için kapsamlı bir çerçeve sunmaktadır. Kimya sektörü genel olarak neredeyse her sektöre ürün ve hizmet sağlayan bir sektör olduğundan bu hedeflerin gerçekleştirilmesine en yaygın katkı sağlayacak sektörler arasındadır.

Giriş

Şifremi Hatırlat

Yeni Hesap Oluşturun

Change Language

Sizi Arayalım

Sizi
Arayalım